RAPORT

Pogarda

„Magazyn Śledczy Anity Gargas”: Zbrodnie, bezkarność i zaniedbania organów ścigania

Najnowsze

Popularne

Trzy zbrodnie, bezkarność oraz skandaliczne zaniedbania organów ścigania. Jak przez dziesięciolecia tuszowano sprawy, w które mógł być zamieszany wysoki funkcjonariusz milicji? Co łączy wypadek, w którym zginął pieszy, z niewyjaśnioną śmiercią młodego milicjanta Krzysztofa Pyki w latach osiemdziesiątych oraz z zaginięciem obiecującego dziennikarza Marka Pomykały w 1997 roku? Odpowiedź na te pytania w programie Anity Gargas dziś o godz. 22.30 na antenie TVP1.

„Magazyn śledczy Anity Gargas”: Cd. samorządowych patologii w Łodzi

Jakie konsekwencje dla kieszeni mieszkańców miasta administrowanego przez Hannę Zdanowską ma sposób zarządzania miejskimi spółkami? W jaki sposób...

zobacz więcej

Jaką sprawą zajmował się reporter przed zniknięciem? Co mogło się stać z ciałem dziennikarza, którego do tej pory nie odnaleziono?

Dlaczego policja od razu przyjęła, że Pomykała popełnił samobójstwo i nie podjęła żadnych czynności sprawdzających inne wersje wydarzeń? Kto siedział za kierownicą samochodu, który w listopadową noc 1985 roku śmiertelnie potrącił pieszego?

Jaki wpływ na rozwój wypadków mogli mieć funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa oraz prokuratorzy badający okoliczności potrącenia? Kim jest człowiek, który w rozmowie prywatnej miał przyznać się do zabicia milicjanta i dziennikarza?

Tajemnica morderstwa Marka Pomykały – część pierwsza – w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej