RAPORT

Pogarda

„W naruszeniach prawa ws. środków UE przegrywamy z Holandią”. „Ciekawostka” wiceministra

W przerwie meczu Paweł Jabłoński podzielił się informacją z antykorupcyjnej agencji OLAF (fot. PAP/Andrzej Grygiel, tt/@paweljabIonski)
W przerwie meczu Paweł Jabłoński podzielił się informacją z antykorupcyjnej agencji OLAF (fot. PAP/Andrzej Grygiel, tt/@paweljabIonski)

Najnowsze

Popularne

Ciekawostką w przerwie meczu Polski z Holandią podzielił się wiceszef MSZ Paweł Jabłoński. Powołując się na raport unijnej agencji antykorupcyjnej OLAF, pisze, że „w wyłudzeniach i innych naruszeniach prawa dot. środków UE przegrywamy z Holandią bardzo wyraźnie”.

Porażka z Holandią. Zaczęło się dobrze, skończyło jak zwykle

To były miłe złego początki. Reprezentacja Polski już po 5 minutach gry prowadziła 1:0 z Holandią po golu Kamila Jóźwiaka. Końcówka należała jednak...

zobacz więcej

Polska ostatecznie przegrała z Holandią 1:2 w meczu grupy A1 Ligi Narodów, który odbył się w Chorzowie. Prowadziliśmy od szóstej minuty po golu Kamila Jóźwiaka. Zanim padł wyrównujący gol, w przerwie meczu wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński podzielił się „ciekawostką”.

„Z raportu OLAF, unijnej agencji antykorupcyjnej, za lata 2015-19: W wyłudzeniach i innych naruszeniach prawa dot. środków UE przegrywamy z Holandią bardzo wyraźnie (5,5x więcej nieprawidłowości – 7x większy udział procentowy)” – napisał Jabłoński.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej