RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Granica hejtu przekroczona. Młoda działaczka PiS mówi „stop” #PolskaToWiecej

Najnowsze

Popularne

Język pogardy i hejt coraz częściej rozbrzmiewają w przestrzeni publicznej. Wulgarne hasła na transparentach podczas ulicznych manifestacji niewielu już dziwią. Ale z ogromną dawką agresji mieliśmy już do czynienia podczas kampanii przed wyborami prezydenckimi. Doświadczyła tego m.in. Karolina Mrozowska z Forum Młodych PiS, która opowiedziała nam, z jakimi atakami spotykała się wtedy w mediach społecznościowych i co spowodowało, że nakręciła o tym materiał.

Kwarantanna obowiązkowa - nuda niekonieczna #PolskaToWiecej

Metodą na kwarantanne może być chęć poznania samego siebie. Eliza Ostaszewska z Białegostoku postanowiła wykorzystać ten czas do zagnębienia się w...

zobacz więcej

Karolina Mrozowska aktywnie brała udział w ostatniej kampanii prezydenta Andrzeja Dudy. Jak mówi, chociaż ani ona, ani nikt z jej otoczenia nigdy nie atakował oponentów, to ona sama stała się ofiarą zmasowanego hejtu.

Wspomina, że codziennie rano czekała na nią seria inwektyw wypisywanych na forach oraz w wiadomościach prywatnych na różnych portalach społecznościowych. Wśród wyzwisk na próżno szukać merytorycznej krytyki.

– Staliście się tym, o czym piszecie – mówi w pewnym momencie w swoim filmiku do autorów hejtu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej