RAPORT

Pogarda

„Wiele radości i żywotności w realizacji planów”. Premier złożył życzenia seniorom

Premier zaapelował do seniorów także o to, by dbali o zdrowie i bezpieczeństwo podczas pandemii (fot. Facebook/Mateusz Morawiecki)
Premier zaapelował do seniorów także o to, by dbali o zdrowie i bezpieczeństwo podczas pandemii (fot. Facebook/Mateusz Morawiecki)

Najnowsze

Popularne

„Życzę wszystkim Seniorom dalszych lat życia pełnego radości, spokoju, satysfakcji i codziennego optymizmu w otoczeniu najbliższych Wam osób. Kolejne lata niech upłyną Wam na realizacji planów i marzeń” – z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora premier Mateusz Morawiecki złożył wszystkim osobom starszym życzenia.

Premier: Opozycja nie rozumie, że strategia „im gorzej, tym lepiej” uderza w państwo

To, co dzieje się w Polsce, mocno mnie osobiście boli. Opozycja nie potrafi zrozumieć, że strategia „im gorzej, tym lepiej” uderza w podstawę...

zobacz więcej

Jednocześnie zaapelował o to, by dbali o zdrowie i bezpieczeństwo w trudnym czasie walki z pandemią oraz by zachowali siły na kolejne lata życia.

W mediach społecznościowych szef rządu wspomniał również swojego ojca, Kornela Morawieckiego, który do końca swoich dni był aktywny, a swoim zapałem obdarowywał innych. Opisując swoją matkę Mateusz Morawiecki napisał, że widzi „w Niej wiele radości i żywotności w realizacji swoich planów”.

Ogólnopolski Dzień Seniora obchodzony jest w Polsce 14 listopada. Święto ma na celu między innymi docenić rolę osób starszych w społeczeństwie, zwiększyć integrację międzypokoleniową i zachęcać seniorów do aktywnego udziału w życiu kulturalnym czy społecznym.

Patrzę dzisiaj na moją Mamę i widzę w Niej wiele radości i żywotności w realizacji swoich planów. Pamiętam swego śp....

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Niedziela, 15 listopada 2020

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej