RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Elon Musk zakażony koronawirusem

Elon Musk poinformował, że jest zakażony koronawirusem (fot. Maja Hitij / Getty Images)
Elon Musk poinformował, że jest zakażony koronawirusem (fot. Maja Hitij / Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Właściciel koncernu Tesla miliarder Elon Musk oświadczył w sobotę, że „prawdopodobnie” ma łagodne zakażenie koronawirusem. Równocześnie wyraził wątpliwość co do dokładności testów na Covid–19.

Miliarder osobiście rekrutuje pracowników fabryki

W Gruenheide w Brandenburgii – 50 km od granicy z Polską – powstaje fabryka aut elektrycznych marki Tesla. Właściciel koncerny Elon Musk przyleciał...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

„Dostaję całkowicie rozbieżne wyniki z różnych laboratoriów, ale najprawdopodobniej mam łagodny przypadek Covida. Moje symptomy są takie jak niewielkiego przeziębienia, co nie jest zaskakujące ponieważ koronawirus jest rodzajem przeziębienia” – napisał Musk na Twitterze.

Nie ujawnił rodzajów testów, jakim się poddał. Napisał jedynie, że w porównaniu ze zwykłym przeziębieniem ma więcej bólów mięśniowych i bardziej boli go głowa.

W związku ze stanem zdrowia miliarder nie pojawi się zapewne podczas zaplanowanego na niedzielę startu z przylądka Canaveral na Florydzie rakiety z pojazdem wyprodukowanym przez należącą do niego firmę SpaceX.

Na pokładzie statku będzie 4 astronautów NASA. Będzie to pierwszy w historii załogowy lot kosmiczny statku wyprodukowanego przez prywatną firmę.

Start na Międzynarodową Stację Kosmiczną ISS miał początkowo odbyć się w sobotę, ale przełożono go ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej