RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Portal tvp.info z najwyższymi wynikami w historii

W październiku portal tvp.info zanotował 5,15 mln realnych użytkowników – wynika z badania Mediapanel. To najwyższy wynik w historii portalu informacyjnego Telewizji Polskiej. Największe zainteresowanie wzbudzały newsy dotyczące pandemii koronawirusa. Dziękujemy czytelnikom za zaufanie.

Rośnie popularność portalu tvp.info na Facebooku. Kolejna granica przekroczona

Rośnie popularność portalu tvp.info w mediach społecznościowych. Na Facebooku liczba fanów obserwujących nasz profil przekroczyła właśnie 400 tys....

zobacz więcej

Wydarzenia ostatnich tygodni „elektryzowały” społeczeństwo. Druga fala epidemii koronawirusa, znaczne wzrosty zakażeń, strajki po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji czy wybory prezydenckie w USA stały się obiektem zainteresowań naszych czytelników.

W tym czasie stale rośnie zainteresowanie treściami portalu tvp.info – co widać także po ich zasięgach w mediach społecznościowych. Na Twitterze liczba obserwujących nasze konto przebiła 700 tys. Kolejną granicę przekroczyła też liczba fanów portalu tvp.info na Facebooku – ponad 400 tys. użytkowników.

Warto przypomnieć, że o wynikach portalu wspominali – wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz oraz była analityczka Platformy Obywatelskiej, specjalistka od social mediów Anna Mierzyńska.

Według badania Mediapanel w ubiegłym miesiącu portal tvp.info miał 5,15 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 32 miliony odsłon. Notowania serwisu przedstawiono na grafice poniżej.

Użytkownicy realni (fot. portal tvp.info)
Użytkownicy realni (fot. portal tvp.info)

Według Mediapanelu zdecydowana większość użytkowników tvp.info to przede wszystkim użytkownicy mobilni – ponad 81 proc. Spośród użytkowników portalu 53 proc. to kobiety. 47 proc. stanowią mężczyźni.

Naszych czytelników zachęcamy do śledzenia serwisu, w którym codziennie informujemy o najważniejszych wydarzeniach z kraju i świata. Przypominamy o platformie interwencyjnej Twoje Info i numerze interwencyjnym 601 600 100. Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Dostępna jest także wygodna aplikacja mobilna TVP Info.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej