RAPORT

Pogarda

Tragedia w nieczynnej piekarni. Nie żyje 13-latka

Miejsce wypadku przy ulicy Kotlarskiej (fot. Google Earth)
Miejsce wypadku przy ulicy Kotlarskiej (fot. Google Earth)

Najnowsze

Popularne

Na terenie nieczynnej piekarni w Sosnowcu doszło do tragicznego wypadku. Dwie dziewczynki w wieku 11 i 13 lat wypadły z okna na drugim piętrze budynku. Trafiły do szpitala, starszej nie udało się uratować.

Kujawsko-Pomorskie: Ogromny pożar składowiska opon [GALERIA]

Już 45 zastępów straży pożarnej gasi pożar składowiska opon w Raciniewie (Kujawsko-Pomorskie) – poinformował rzecznik prasowy KP PSP w Chełmnie st....

zobacz więcej

Sosnowiecka policja podała w piątek wieczorem, że dwie dziewczynki w wieku 11 i 13 lat zostały ranne po upadku w drugiego piętra budynku dawnej piekarni w Sosnowcu. Starszą zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, druga została zabrana do szpitala przez karetkę.

Rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Wojciech Gumułka poinformował, że 13-latka zmarła na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Rzeczniczka sosnowieckiej komendy podkom. Sonia Kepper informowała wcześniej, że do wypadku doszło ok. godz. 18 w nieużytkowanym budynku przy ul. Kotlarskiej. Policjanci już wówczas podawali, że zabrana przez śmigłowiec LPR 13-latka doznała poważnych obrażeń. Policja ustala szczegółowe okoliczności tragedii.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej