RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Donald Trump: czas pokaże kto będzie w Białym Domu

Donald Trump zagwarantował, że nie wprowadzi lockdownu, dopóki będzie prezydentem Stanów Zjednoczonych (fot. Reuters Carlos Barria)

Czas pokaże kto będzie w Białym Domu - ocenił prezydent USA Donald Trump podczas pierwszej konferencji prasowej od chwili ogłoszenia w mediach domniemanej wygranej Joe Bidena. Konferencja dotyczyła jednak przede wszystkim epidemii koronawirusa.

Rekordowa liczba przypadków Covid-19 w USA. Ponad tysiąc zgonów

W Stanach Zjednoczonych zarejestrowano, według aktualizowanych na bieżąco danych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Baltimore, rekordową liczbę...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

W listopadzie USA biją dobowe rekordy pod względem wykrywanych przypadków SARS-CoV-2.

W Ogrodzie Różanym prezydent stwierdził, że do kwietnia szczepionka na Covid-19 powinna być dostępna dla wszystkich Amerykanów.

Wyraził też nadzieję, że niedługo Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wyda zezwolenie na stosowanie szczepionki. Jako pierwsze - jak zastrzegł Donald Trump - dostęp do niej uzyskają osoby starsze oraz walczące z wirusem na pierwszej linii.

– Ja nie zaprowadzę lockdownu, ta administracja nie zaprowadzi lockdownu ج zagwarantował prezydent Stanów Zjednoczonych. Podkreślił jednak, że „czas pokaże” kto będzie w Białym Domu.

źródło:

Zobacz więcej