RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia pod Puławami. Samochód wpadł do stawu, nie żyje troje młodych ludzi

Sprawę bada prokuratura (fot. lublin112.pl)
Sprawę bada prokuratura (fot. lublin112.pl)

Do tragicznego wypadku doszło w nocy w powiecie puławskim. Samochód osobowy dachował i wpadł do stawu. Według informcji strażaków w aucie podróżowali dwaj 18-letni mężczyźni i 15-letnia dziewczyna. Wszyscy ponieśli śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek w centrum Warszawy. Kierująca była pijana

Do śmiertelnego wypadku doszło w centrum stolicy. Zderzyły się dwa samochody na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II oraz Stawki. Kierująca jednego z...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek na lokalnej drodze w miejscowości Kolonia Opatkowice.

Samochód, w którym jechały trzy osoby wpadł do niewielkiego zbiornika wodnego. Na miejsce wypadku przyjechały służby – policja i straż pożarna. Pomimo prób reanimacji zmarły trzy młode osoby – dwoje młodych mężczyzn i dziewczyna.

Według strażaków to dwaj 18-letni mężczyźni i 15-letnia dziewczyna.

Jak poinformował oficer dyżurny ze Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie mł. bryg. Sylwester Wójcik, z nieustalonych dotychczas przyczyn auto, w którym podróżowały trzy osoby, zjechało ze skarpy i wpadło do pobliskiego niewielkiego stawu.

– Kiedy strażacy przybyli na miejsce, samochód był w wodzie do góry kołami – dodał Wójcik. Wydobycie z auta znajdujących się nim osób było możliwe po wyciagnięciu samochodu z wody.

Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości lublin112.pl.

(fot. lublin112.pl)
(fot. lublin112.pl)

źródło:
Zobacz więcej