RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„The Voice of Poland”: Justyna Steczkowska wraca do programu jako gość

Justyna Steczkowska była trenerką w 2, 4 i 5 edycji muzycznego talent show (fot. PAP/Stach Leszczyński)

Już w najbliższą sobotę, w pierwszym odcinku finałowym tej edycji „The Voice of Poland”, pojawi się była trenerka tego muzycznego show Justyna Steczkowska.

Edyta Górniak neguje koronawirusa. Mocna odpowiedź posła PiS

W „spektaklu” COVID-19 są nie tylko „statyści”, ale wręcz „aktorzy” odgrywający sceny ataków duszności, śmierci i pakowania do worków – tak...

zobacz więcej

Justyna Steczkowska była trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. Tę ostatnią odsłonę gwiazda może uznać za wyjątkowo udaną. Wygrała ją bowiem Aleksandra Nizio z drużyny Justyny.

Teraz po długiej przerwie Steczkowską znów zobaczymy na scenie „The Voice of Poland” – wokalistka będzie gościem muzycznym pierwszego finałowego odcinka 11. edycji muzycznego talent show. Piosenkarka zaśpiewa swój najnowszy singiel „Miej odwagę”.

Przy okazji wizyty na planie Justyna Steczkowska poradziła uczestnikom, jak budować karierę. „Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić własnym głosem. Jeśli chcesz mówić wła

snym głosem, to na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym, o co ci chodzi” – powiedziała artystka.

Wokalistka zdradziła także, co było dla niej najtrudniejsze w byciu trenerką „The Voice of Poland”. „W programie towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Najczęściej były one bardzo pozytywne, ale zdarzały się też te trudne. Gdy musiałam pożegnać któregoś z uczestników, zawsze płakałam” – wyznała Justyna Steczkowska.

Przypomnijmy, że w najbliższych trzech odcinkach finałowych to właśnie trenerzy będą decydować o tym, którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka, a którzy będą musieli pożegnać się z programem. Pierwszy odcinek finałowy już w najbliższą sobotę o godzinie 21 w TVP2.

źródło:

Zobacz więcej