RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Johnny Depp za zagranie jednej sceny otrzyma 10 mln dolarów

Na konto aktora spłynie pełne honorarium za rolę w „Fantastycznych zwierzętach 3” (fot. Andreas Rentz/Getty Images for ZFF)
Na konto aktora spłynie pełne honorarium za rolę w „Fantastycznych zwierzętach 3” (fot. Andreas Rentz/Getty Images for ZFF)

W następstwie kontrowersji wokół jego życia prywatnego, Johnny Depp został „poproszony” o opuszczenie obsady kolejnej części filmu „Fantastyczne zwierzęta”. Otrzyma jednak całą swoją gażę w wysokości 10 mln. Będzie to zawrotna kwota, zważywszy, że nakręcił tylko jedną scenę.

Dom z serialu „Pełna chata” został sprzedany

Wiktoriański budynek, doskonale znany miłośnikom serialu „Pełna chata” i jego kontynuacji „Pełniejsza chata”, ma nowego właściciela. Poprzedni...

zobacz więcej

Po tym, jak Johnny Depp przegrał sprawę sądową z brytyjskim dziennikiem „The Sun” (gazeta oskarżyła go o przemoc względem jego byłej żony, Amber Heard), spotkał go kolejny cios.

„Chciałbym poinformować, że zostałem poproszony przez Warner Bros. o rezygnację z mojej roli Grindelwalda w »Fantastycznych zwierzętach«. Uszanowałem tę prośbę i zgodziłem się” – poinformował na Instagramie hollywoodzki gwiazdor.

Depp dostanie jednak coś na otarcie łez. Na jego konto spłynie pełne honorarium za rolę w „Fantastycznych zwierzętach 3”, czyli ponad 10 mln dolarów – donosi serwis Hollywood Reporter.

Brzmi to nad wyraz atrakcyjnie, jeśli weźmie się pod uwagę to, że aktor pojawił się na planie tylko jeden raz. I nagrał jedną scenę od czasu, kiedy 20 września wznowiono zdjęcia.

Znaleźli w śmieciach zabawki z „Gwiezdnych Wojen”. Zarobili majątek

Brytyjskie małżeństwo zarobiło na „śmieciach” przeszło 400 tysięcy funtów. Fortuna znajdowała się w workach z odpadami, które oddał im sąsiad....

zobacz więcej

Konieczność wypłacenia całej gaży wynika z zapisu w jego kontrakcie, zgodnie z którym aktor otrzyma pełne wynagrodzenie, bez względu na to, jakie będą losy filmu i czy jego rola nie przypadnie innemu aktorowi.

„Fantastyczne zwierzęta” to spin-off cyklu o Harry'm Potterze. Początkowo premierę trzeciej części planowano na listopad 2021 roku, ale ostatecznie została przeniesiona na lato 2022.

Depp zagrał w dwóch poprzednich częściach cyklu. Wcielił się w czarnoksiężnika, który chce zawładnąć światem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej