RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Znany piłkarz wyrzucony z kadry. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie

Dziuba nie odniósł się do sprawy (fot. Twitter/Russian Football News; Igor Russak/NurPhoto via Getty Images)

Kapitał reprezentacji Rosji Artiom Dziuba został wyrzucony z drużyny. Powodem tego jest nagranie, które trafiło do sieci i wywołało prawdziwą burzę. Widać na nim, jak piłkarz się masturbuje.

Nagranie z masturbacją. Były poseł KO: Padłem ofiarą hakerskiego ataku

Padłem ofiarą hakerskiego ataku – poinformował na Facebooku były poseł Koalicji Obywatelskiej Piotr Misiło i dodał, że w tej sprawie zawiadomi...

zobacz więcej

Dziuba jest napastnikiem Zenita Sankt Petersburg i jednocześnie uważanym za najbardziej wartościowego piłkarza reprezentacji Rosji. Jest też kapitanem drużyny narodowej.

Afera z udziałem sportowca wybuchła w mediach społecznościowych w weekend. Sieć obiegło nagranie, na którym widać Dziubę leżącego w łóżku bez ubrań. Artiom wystawia język, wszystko wskazuje, że mężczyzna się masturbuje.

Stanisław Czerczesow postanowił wyrzucić z kadry tego zawodnika. – Sytuacja z Artiomem Dziubą ze sportowego punktu widzenia nie ma nic wspólnego z reprezentacją Rosji. Dlatego nie widzimy potrzeby przedstawiania szczegółowych komentarzy oceniających tę sprawę. Jednak sztab trenerski reprezentacji doskonale rozumie, że reprezentacja powinna przygotowywać się do listopadowych meczów z Mołdawią, Turcją i Serbią w warunkach maksymalnej koncentracji i nie rozpraszać się poprzez inne rzeczy – powiedział selekcjoner.

– Zawsze podkreślaliśmy, że każdy, zarówno na boisku, jak i poza nim, musi odpowiadać poziomowi i statusowi zawodnika w reprezentacji. W związku z tym postanowiono dzisiaj nie powoływać Artioma Dziubę na zgrupowanie, aby chronić zarówno drużynę, jak i piłkarza przed nadmiernym stresem. Zawodnik będzie miał czas na unormowanie swojej sytuacji – zaznaczył Czerczesow.

źródło:
Zobacz więcej