RAPORT

Pogarda

Targi dla gejów. „Handel dziećmi będzie uchodzić za prawo człowieka”

Najnowsze

Popularne

Rozpoczęły się międzynarodowe targi Men Having Babies w Brukseli. Podczas tej imprezy pary gejowskie są zapraszane do stoisk, gdzie dostają w pakiecie wynajęcie macicy na dziewięć miesięcy. Mają bardzo szeroki wybór: dowolna rasa, płeć, kolor włosów lub oczu. O praktykach realizowanych przez bogatych homoseksualistów w Brukseli pisze Grzegorz Górny na łamach portalu wpolityce.pl.

Co tak naprawdę powiedział papież Franciszek o parach homoseksualnych?

„To, co musimy stworzyć, to prawo do wspólnego pożycia. One mają prawo do tego, by być prawnie chronionymi” – to najbardziej zbliżone do oryginału...

zobacz więcej

Jak poinformował Górny, dzieci są nazywane „produktem”, a ich koszt wyosi od 90 tys. do 150 tys. dolarów. „W pakiecie jest nie tylko wynajęcie macicy na dziewięć miesięcy, lecz także pomoc prawna, dostarczenie komórek jajowych i nasienia, opłata za przeloty i hotele itd.”

W tym roku ze względu na pandemię pierwsza część prezentacji odbywa się osobiście, a druga część za pośrednictwem internetu. Podczas targów pary gejowskie są zapraszane do stoisk, gdzie mogą przeglądać prospekty. Wybór dzieci jest bardzo szeroki, ponieważ mogą sobie zażyczyć dowolną rasę, płeć, kolor włosów lub oczu. Dodatkowo kupcy przy sprzedaży dostają w pakiecie wynajęcie macicy na dziewięć miesięcy, pomoc prawną na dostarczenie komórek jajowych i nasienia oraz opłaty za przeloty i hotele.

Impreza odbywa się w Brukseli mimo zakazu surogacji komercyjnej, która została wprowadzona przez prawo w Belgii.

Ochrona dla agencji adopcyjnej. Ma kłopoty, bo nie powierza dzieci parom homoseksualnym

Sąd stanowy wydał tymczasowy nakaz ochrony dla chrześcijańskiej agencji adopcyjnej, którą chcą zamknąć urzędnicy stanu Nowy Jork za to, że...

zobacz więcej

W związku z tą sprawą milczą także organizacje prawa kobiet. „Mamy do czynienia z formą niewolnictwa kobiet i handlu żywym towarem, czyli dziećmi” – podkreślił Górny w artykule.

Zwrócił uwagę, że „wiele surogatek decyduje się na wynajęcie macicy z powodów finansowych. Nikt nie przejmuje się ich losem, podobnie jak losem urodzonych przez nie dzieci, trafiających w ręce homoseksualistów.”

„Jeszcze parę lat takiego prania mózgu i zmieni się nastawienie opinii publicznej. Widzieliśmy już przecież, że to, co jeszcze dwadzieścia lat temu traktowane było jako zboczenie, dziś jest uważane za normę kulturową, społeczną i prawną. To, co było zabijaniem bezbronnych, stało się prawem kobiet” – stwierdził autor artykułu.

Takie traktowanie kobiet i dzieci jawione są jako dobrodziejstwo i prawo człowieka.

„To, co było zabijaniem bezbronnych, stało się prawem kobiet. Niewykluczone więc, że surogacja, czyli niewolnictwo kobiet i handel dziećmi, też będzie uchodzić za prawo człowieka, a na ulice będą wychodzić tłumy, by bronić tego prawa.” – zauważył Grzegorz Górny.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej