RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Okradziono apartament księżniczki. Zniknęły m.in. torebki za ponad 350 tys. euro

(fot. Shutterstock/Africa Studio, zdjęcie ilustracyjne)
(fot. Shutterstock/Africa Studio, zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

Z paryskiego apartamentu saudyjskiej księżniczki skradziono futra, biżuterię i około 35 torebek, wszystko o łącznej wartości ok. 600 tys. euro. 47-letnia kobieta, której imienia nie ujawniono, po odkryciu kradzieży została w szoku zabrana do szpitala – poinformował w piątek dziennik „Le Parisien”.

Do rabunku w 200-metrowym apartamencie na drugim piętrze budynku na Avenue Georges-V w pobliżu Pól Elizejskich, doszło w czwartek przed południem. Złodziej lub złodzieje, wg „Le Parisien” wynieśli 35 torebek marki Hermes (o wartości od 10 do 35 tys. euro za sztukę), futra od znanych projektantów i biżuterię wraz z zegarkiem Cartier za 8 tys. euro.Kradzież odkryła 47-letnia saudyjska księżniczka, która od sierpnia br. była na wakacjach na południu Francji. W tym czasie gościła w apartamencie swojego znajomego. To ten mężczyzna jest typowany jako główny podejrzany w sprawie. Kobieta wróciła nagle do Paryża, ponieważ źle się poczuła. Jej stan pogorszył się, gdy zobaczyła, że zniknęły wspomniane przedmioty.

Księżniczka została przewieziona do szpitala. W piątek policja chciała ją przesłuchać, ale kobieta nie doszła jeszcze do siebie. Śledczy ustalili, że nie ma śladów włamania. Brakuje jednak duplikatu kluczy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej