RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Kolejny marsz, mimo epidemii. „Wykładowca naraża nas na utratę zdrowia i życia”

„Pani doktor naraża nas na utratę zdrowia i życia uczestników, członków ich rodzin oraz mieszkańców” (fot. Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)

Wykładowczyni akademicka z Uniwersytetu Śląskiego zachęca w mediach społecznościowych do udziału w środę w kolejnym marszu w ramach Strajku Kobiet w Cieszynie. O sprawie poinformował platformę Twoje Info czytelnik. Jak napisał, „Pani doktor Joanna Wowrzeczka naraża na utratę zdrowia i życia uczestników, członków ich rodzin i normalnych mieszkańców".

Dzieci noszą kartki z wulgarnymi napisami. Czytelnik przesłał zdjęcia

Na platformę Twoje Info zbulwersowany czytelnik przesłał nam zdjęcia z jednego z protestów zwołanych po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws....

zobacz więcej

„Nie rozumiem, jak to się ma do przepisów, do apeli ze strony rządu. Pani doktor Joanna Wowrzeczka, wykładowca akademicki na Uniwersytecie Śląskim organizuje w dniu dzisiejszym, już piąty marsz Kobiet w Cieszynie. Dlaczego na takie zachowanie nie reaguje Prokuratura, Policja, MEN z panem ministrem włącznie. Ta Pani przez organizowanie marszy naraża nas na utratę zdrowia i życia. Zarówno uczestników, członków ich rodzin i nas, normalnych mieszkańców” – napisał czytelnik.

„Może to ostatni taki spacer w Cieszynie, więc zbierzmy się jak nigdy dotąd/ mimo deszczu! Proszę, a nawet nalegam na założenie maseczek, zachowywanie odległości, dezynfekcję rąk w trakcie spaceru” – napisała dr Joanna Wowrzeczka, wykładowca akademicki Uniwersytetu Śląskiego na stronie Facebooka „Piekło Kobiet – Cieszyn”.


deszcz...przecież wiesz, jak rzęsiście cię kocham... +++++++++++++++++

Opublikowany przez Jerzego Oszeldę Środa, 4 listopada 2020
Opublikowany przez Joannę Wowrzeczką Poniedziałek, 2 listopada 2020

źródło:
Zobacz więcej