RAPORT

Pogarda

Czołowi pro-liferzy wspierają Polskę [WIDEO]

Abby Johnson zachęciła do dalszej walki (fot. YT/LifeSiteNews)
Abby Johnson zachęciła do dalszej walki (fot. YT/LifeSiteNews)

Najnowsze

Popularne

Protesty zwolenników prawa do aborcji oraz ataki na kościoły odbiły się szerokim echem za granicami. Wiele środowisk pro-life z całego świata śle wyrazy solidarności z Polską. – Wszyscy wspieramy was w obronie waszych kościołów – powiedziała znana amerykańska aktywistka antyaborcyjna Abby Johnson.

„Myślę, czuję, nie morduję”. Konsternacja na proaborcyjnym proteście [WIDEO]

Marsze zwolenników aborcji po wyroku Trybunału Konstytucyjnego od ponad tygodnia prowadzone są na ulicach polskich miast. Na jednej z demonstracji...

zobacz więcej

– Katolicy tutaj i na całym świecie widzą co się dzieje w Polsce. Modlimy się za was, nie jesteście sami, nie poddawajcie się w tej walce – zaapelowała Amerykanka.

Johnson przyznała, że zazdrości Polsce. – Tak szczerze to trochę wam zazdrościmy. Chcielibyśmy prawa, które tak broni dzieci nienarodzone jak polska konstytucja – przyznała. – Szanujemy was, jesteście wielkim świadectwem prawa do życia dla wszystkich ludzi, od poczęcia do naturalnej śmierci – zwróciła się do Polaków.

W nagraniu dla serwisu LifeSiteNews wyrazi wsparcia przysłali również inni czołowi aktywiści pro-life: Mary Wagner, John-Henry Westen, Frank Pavone i John Smeaton. – Dziękuję Trybunałowi Konstytucyjnemu za odrzucenie aborcji eugenicznej – powiedziała Wagner.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej