RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Nie żyje były poseł Jerzy Czepułkowski

Był posłem na Sejm dwóch kadencji (fot.Forum/Adam Chelstowski)
Był posłem na Sejm dwóch kadencji (fot.Forum/Adam Chelstowski)

Najnowsze

Popularne

Nie żyje Jerzy Czepułkowski, były poseł, samorządowiec. Miał 68 lat. Informację o jego śmierci przekazał prezydent Ełku.

Witold Krzesiński nie żyje. Był dziennikarzem Polskiego Radia

Zmarł dziennikarz Polskiego Radia, były dyplomata Witold Krzesiński. W Polskim Radiu był obecny z przerwami od 1990 roku.

zobacz więcej

Jerzy Czepułkowski był związany z Ełkiem i Mazurami. Zanim został politykiem i samorządowcem pracował jako nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Ełku, a także jako pedagog i dyrektor Medycznego Studium Zawodowego w Ełku.

Od 1994 r. zajął się pracą samorządową i do 1997 roku pełnił funkcję wiceprezydenta Ełku.

W 1997 uzyskał mandat poselski z listy SLD. Po raz drugi został wybrany w wyborach w 2001 z ramienia tego samego ugrupowania w okręgu olsztyńskim. W IV kadencji Sejmu był przewodniczącym Komisji Europejskiej i zastępcą przewodniczącego sejmowej komisji śledczej ds. prywatyzacji PZU. W latach 2006-2014 był radnym Ełku.

Pracował także jako przewodniczący Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” (w latach 2011-2015 i od 2019 r. do śmierci).

Jerzy Czepułkowski miał 68 lat. Nie podano przyczyny jego śmierci.

Ze smutkiem i żalem pragnę poinformować, że nagle zmarł ś.p. Pan Jerzy Czepułkowski - wyjątkowy ełczanin����, szlachetny,...

Opublikowany przez Tomasza Andrukiewicza Sobota, 31 października 2020

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej