RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wypadek karetki z pacjentem zakażonym koronawirusem. Są ofiary

Z powodu wypadku przez kilka godzin ruch na skrzyżowaniu był całkowicie zablokowany (fot.PAP/Grzegorz Michałowski/zdjęcie ilustracyjne)

W Broniszach pod Warszawą karetka zderzyła się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła. „Zaintubowany z karetki miał podejrzenie COVID-19” – poinformował nasz czytelnik przez platformę Twoje Info.

Kobiety wtargnęły do kościoła. Jedna wyciągnęła nóż [WIDEO]

Do groźnego incydentu doszło w piątek wieczorem w parafii Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku Osowej. Dwie młode, agresywne kobiety wtargnęły do...

zobacz więcej

– Na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Piastowskiej karetka pogotowia jadąca na sygnale zderzyła się z samochodem osobowym marki Peugeot. Kierowca z osobówki zginął na miejscu. Jedna z pasażerek została przewieziona do szpitala z obrażeniami – poinformował w rozmowie z portalem tvp.info kom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

„W rozbitej karetce byli zakleszczeni ludzie: dwóch ratowników i w ciężkim stanie pacjent zakażony koronawirusem. Na miejsce miał lecieć śmigłowiec LPR ale mgła uniemożliwiła start” – przekazał nasz czytelnik.

W miejscu wypadku trwają czynności z udziałem technika kryminalistyki oraz prokuratora z Prokuratury w Pruszkowie. Droga z Warszawy w kierunku Ożarowa Mazowieckiego z powodu wypadku była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

źródło:
Zobacz więcej