RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kobiety wtargnęły do kościoła. Jedna wyciągnęła nóż [WIDEO]

Do groźnego incydentu doszło w piątek wieczorem w parafii Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku Osowej. Dwie młode, agresywne kobiety wtargnęły do kościoła w trakcie błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Jedna z nich wyciągnęła nóż.

Bójka na rondzie. Chuligan z Antify z młotkiem w ręku

Szokujące sceny podczas manifestacji zwolenników aborcji w Warszawie. Internauci opublikowali nagranie ekstremisty z Antify szarżującego na ludzi z...

zobacz więcej

W piątek wieczorem podczas nabożeństwa młode kobiety chciały przed kościołem postawić znicze. Od kilku dni przeciwnicy wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, między innymi w ten sposób akcentują swój sprzeciw wobec orzeczenia. Zostały przegonione przez jednego z mężczyzn. Jednak po chwili wtargnęły do świątyni.

Uczestnicy trwającego nabożeństwa wyprowadzili siłą kobiety z kościoła. Podczas szarpaniny jedna z kobiet uderzyła interweniującego mężczyznę telefonem komórkowym w głowę.

Już przed kościołem, awanturujące się i przeklinające kobiety zadzwoniły na policję, mówiąc, że jakoby to one są atakowane przez grupę około 20 osób. Jedna z nich zaczęła kopać stojących mężczyzn, a następnie wyciągnęła nóż.

źródło:
Zobacz więcej