RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ukradli tonę łososia

Podejrzanym grozi do pięciu lat więzienia (fot. Pomorska Pollicja)

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustce (woj. pomorskie) zatrzymali sześć osób, które wspólnie kradły ryby z zakładu pracy. Policjanci ustalili, że właściciel stracił ponad tonę łososia i poniósł straty w wysokości 56 tys. zł.

Przebrany za księdza recydywista okradł jedną z katowickich parafii

Wyjątkową bezczelnością wykazał się 58-letni recydywista, który w ubiegłym roku, w przebraniu księdza okradł jedną z katowickich parafii. Od tego...

zobacz więcej

Usteccy policjanci ustalili, że na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie słupskim ma miejsce kradzieży ryby. Do przestępstwa dochodziło we wrześniu. Sprawcy ukradli 1040 kg łososia, co dało straty w wysokości 56 tys. zł – informuje Pomorska Policja.

Zajmując się tą sprawą, policjanci prowadzili szeroko zakrojone działania operacyjne, co skutkowało między innymi ustaleniem osób, które mają związek z przestępstwem.

Okazało się, że kradzieży dopuściło się pięciu mężczyzn w wieku od 21 do 70 lat i kobieta w wieku 22 lat. Wszyscy zostali zatrzymani. Podejrzanym śledczy przedstawili zarzuty kradzieży. Wkrótce wszyscy odpowiedzą za przestępstwo, które zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej