RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Młody raper znaleziony martwy w bagażniku samochodu

Brian Trotter miał 25 lat (fot. Instagram/kentwontstop)

Wpadł, bo na autostradzie zderzył się z innym pojazdem. 25-latek został aresztowany i oskarżony o morderstwo aspirującego rapera Briana Trottera. Zwłoki muzyka, znanego także jako Kent Won’t Stop, funkcjonariusze znaleźli w bagażniku odholowanego na parking pojazdu. Ich podejrzenia wzbudziły bzyczenie much i zapach zgnilizny. Zabójca i ofiara przyjaźnili się od ponad dekady.

Guru sekty marketingowej handlował dziećmi i molestował kobiety

Keith Raniere, założyciel NXIVM, organizacji marketingowej, a zarazem sekty, został skazany przez nowojorski sąd na 120 lat więzienia. Uznano go...

zobacz więcej

Funkcjonariusze drogowego patrolu na Florydzie zostali wezwani do wypadku na autostradzie w Miami w niedzielę. Odholowali pojazd – srebrną acurę – na pobliski parking, ale stali się podejrzliwi, gdy zauważyli bzyczenie much i poczuli gnijący zapach.

W bagażniku znaleźli „ciało zawinięte w kawałek materiału, znajdujące się w zaawansowanym stadium rozkładu” – opisuje BBC.

Ofiara to 25-letni raper Brian Trotter. Ostatni raz widziany był 17 października, kiedy opuszczał swój dom w Wirginii. Towarzyszył mu wówczas 25-letni Robert Deupree Avery Coltrain – uczestnik wypadku i właściciel auta, w którym znaleziono zwłoki. Mężczyźni przyjaźnili się ze sobą od lat.

Coltrain został aresztowany i oskarżony o morderstwo drugiego stopnia, a także nielegalny transport zwłok. Przeprowadzona sekcja wykazała, że powodem śmierci było kilka strzałów z broni palnej.

źródło:
Zobacz więcej