RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Kogut przeciął tętnicę udową policjantowi. Mężczyzna się wykrwawił

Doszło do tego podczas nielegalnych walk kogutów (fot. Shutterstock/Sergio Calabuig)

Policjant z Filipin zginął podczas nalotu na miejsce, w którym odbywały się zakazane w czasie pandemii koronawirusa walki kogutów. Jeden z ptaków wykorzystywanych do walk przeciął tętnicę udową oficera metalowym ostrzem przytwierdzonym do nogi – poinformowała agencja AFP.

Nielegalna dyskoteka w Rudzie Śląskiej. Interweniowała policja

Kilkanaście osób bawiło się na plenerowej dyskotece, zorganizowanej w miniony weekend w Rudzie Śląskiej. Za udział w zgromadzeniu i niestosowanie...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w San Jose w prowincji Northern Samar w poniedziałek, kiedy oficer policji Christian Bolok, zbierając dowody, podniósł koguta. Zwierzę uderzyło ostrzem w lewe udo mężczyzny; wykrwawił się – powiedział agencji AFP szef policji prowincji Northern Samar.

– To był nieszczęśliwy wypadek i pech, którego nie potrafię wyjaśnić – stwierdził Apud. – Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy po raz pierwszy mi o tym doniesiono – dodał.

Popularnych na Filipinach walk kogutów, w których uczestniczą dwa ptaki z przywiązanymi do nóg metalowymi ostrzami, zakazano w czasie pandemii koronawirusa, żeby zapobiec gromadzeniu się ludzi.

źródło:

Zobacz więcej