RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Sharon Osbourne żałuje aborcji. Miała 18 lat

„Byłam przerażona i samotna” (fot. Kevin Winter/Getty Images for The Recording Academy)

Pisarka, żona Ozzy'ego Osbourne'a i jego managerka, a przy tym matka trójki ich dzieci, opowiedziała o tym, jak się czuła, gdy jako nastolatka zaszła w ciążę, którą później usunęła. Nie ukrywa, że po tym wydarzeniu już nigdy nie było między nią a jej mamą tak, jak wcześniej.

Inicjatywa pro-life. W Kalwarii Zebrzydowskiej powstaje „Dom Życia”

Przy sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej powstanie „Dom Życia". Będzie to ośrodek pomocy psychologicznej i duchowej dla rodzin, małżeństw i osób...

zobacz więcej

– Byłam przerażona i samotna – wyznała w „The Talk”, programie nadawanym przez sieć CBS. Przerażona była, gdy mówiła swojemu ojcu o ciąży. Jego bała się najbardziej. Przyjął ciążę do wiadomości, ale zabronił wspominać o niej matce. Ta jednak się domyśliła.

– Byłam chora, gruba, więc mama postanowiła wezwać lekarza. Musiałam się wtedy przyznać – wspomina Osbourne.

Reakcja matki nie była jednak tak dramatyczna, jak się tego po niej spodziewała. Była chłodna i zasadnicza. – Musisz sama rozwiązać ten problem. Jesteś już dorosła – powiedziała rodzicielka.

Wtedy Sharon poczuła się samotna. Wspomina, że myślała tylko o tym, jak wielki wstyd sprowadziła na rodzinę i że może zmazać go jedynie aborcją. Tak się też stało. Mimo to nie ocaliła relacji z matką, która trzymała ją na dystans aż do swojej śmierci, a usunięcie ciąży do dziś uważa za wielki błąd.

źródło:

Zobacz więcej