RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zwolennicy aborcji atakują wóz TVP. Kuriozalny wpis Szczerby

Zdaniem Szczerby wina leży po stronie ekipy TVP (fot. Twitter/Michał Szczerba)

Nagranie, na którym widać zwolenników aborcji atakujących samochód z logiem TVP, zamieścił na Twitterze poseł KO Michał Szczerba. Co interesujące, zdaniem Szczerby wóz „próbował przejechać młodych ludzi”, którzy blokowali mu drogę.

Zwolennicy aborcji zablokowali skrzyżowanie. Straż i karetki musiały czekać na przejazd [WIDEO]

Uczestnicy kolejnego protestu przeciwko czwartkowemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej od ok. godz. 16 blokują...

zobacz więcej

Do sytuacji doszło na skrzyżowaniu ul. Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Demonstrujący przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej zablokowali drogę. Przebyć ją próbował samochód Telewizji Polskiej.

Na nagraniu widzimy grupę agresywnie zachowujących się demonstrujących, którzy próbują otoczyć i zablokować wóz. Część z nich opiera się o pojazd. W pewnym momencie widać, jak jeden z nich zaczyna uderzać w karoserię.

Do sytuacji w kuriozalny sposób odniósł się Szczerba, który zamieścił nagranie. „Ten samochód TVPiS wjechał pod prąd i próbował przejechać młodych ludzi na pasach!” – napisał. Jak dodał, jutro złoży zawiadomienie na policję w tej sprawie.

źródło:
Zobacz więcej