RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaginęła 15-letnia Kaja. Policja prosi o pomoc

Gdzie jest Kaja? (fot. Policja)

Małopolska policja poszukuje zaginionej 15-letniej Kai Śmiałek. Nastolatka wyszła z domu tydzień temu i od tamtej pory ślad po niej zaginął. Według policji dziewczyna może przebywać teraz z nowo poznanym chłopakiem.

Joanny nie ma już prawie miesiąc. Pogoda nie pozwala jej szukać

Policjanci nie przestają szukać zaginionej 40-letniej Joanny Felczak z Warszawy. Ostatni raz kamery monitoringu zarejestrowały ją 20 września przy...

zobacz więcej

Komunikat o poszukiwaniach 15-latki zamieściła policja powiatowa w Bochni. Ostatni raz Kaję widziano w miejscowości Rzezawa 20 października. Wyszła z domu nad ranem i miała pojechać do szkoły.

Lokalne media podają jednak, że tego dnia jej klasa miała nauczanie zdalne. 15-latka prawdopodobnie uciekła ze swoim 17-letnim chłopakiem do Olsztyna.

Kaja ma ok. 160 cm wzrostu, blond włosy, niebieskie oczy i kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia miała na sobie szarą bluzę, spodnie dresowe, białe trampki i czarną czapkę.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bochni pod numerem telefonu 47 83 23 222 lub alarmowym 112.

Prawdopodobnie jest na terenie Olsztyna (fot. Policja)

źródło:
Zobacz więcej