RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Samochód wypadł z drogi i dachował. Zginęła 16-latka

18-letni kierowca na zakręcie stracił panowanie nad autem (fot. Policja)

18-letni kierowca na zakręcie stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Na miejscu zginęła 16-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego na Podkarpaciu. Kierowca i dwóch 17-letnich pasażerów nie odniosło obrażeń. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Policja w Olsztynie poszukuje 14-letniej Diany Baranowskiej

Olsztyńscy policjanci poszukują 14-letniej Diany Baranowskiej, która we wtorek (20.10.2020) ok. godz. 16 00 oddaliła się z miejsca zamieszkania...

zobacz więcej

Jak poinformowała jarosławska policja, do wypadku doszło późnym wieczorem w Makowisku na drodze wojewódzkiej nr 865 relacji Jarosław-Lubaczów.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem 18-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, jadąc prawdopodobnie z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad samochodem i na zakręcie zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

„Samochodem podróżowało troje pasażerów. Niestety w wyniku zdarzenia zginęła 16-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Kierujący i dwóch pasażerów w wieku 17 lat nie odnieśli obrażeń” – podała policja.

Sprawę pod nadzorem prokuratury wyjaśnia policja.

źródło:

Zobacz więcej