RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

TVP1 pokazała film „Nieplanowane”

Dzieło jest nazywane często „antyaborcyjną szczepionką” (fot. TVP)

TVP1 zaprezentowała film „Nieplanowane”. Dzieło, nazywane często „antyaborcyjną szczepionką”, przedstawia poruszającą historię dyrektorki kliniki aborcyjnej, która po asystowaniu w takim zabiegu staje się gorliwą obrończynią życia.

„Aborcja jest zabójstwem”. Była działaczka PO przypomina Rzeplińskiemu i Zollowi ich słowa

Była działaczka Platformy Obywatelskiej Aleksandra Wasilewska przypomina profesorom Andrzejowi Zollowi i Andrzejowi Rzeplińskiemu ich własne...

zobacz więcej

Film „Nieplanowane” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem publiczności, jak i wywołał wielką dyskusję światopoglądową w polskich mediach pod koniec ubiegłego roku.

Dzieło opowiada historię Abby Johnson, która przez kilka lat była dyrektorką kliniki aborcyjnej i wierzyła, że swoją działalnością pomaga kobietom.

– Zmieniła swoje poglądy w dniu, w którym ze względu na braki personelu medycznego poproszono ją o asystowanie przy aborcji. Od tamtego momentu jest gorliwą obrończynią życia, tym groźniejszą dla przeciwników, że znającą doskonale kulisy branży aborcyjnej. Stąd ta historia naprawdę porusza, co było widać po widzach, którzy często nazywali film mianem „antyaborcyjnej szczepionki” lub „niemym krzykiem XXI wieku” – podkreśla Andrzej Sobczyk z Rafael Film, polskiego dystrybutora dzieła „Nieplanowane”.

źródło:
Zobacz więcej