RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezydent: Czuję się dobrze, najbliższe dni spędzę w samoizolacji

Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w samoizolacji. Będę pracował zdalnie, nie ma z tym żadnego problemu, jestem w pełni sił. Mam nadzieję, że tak pozostanie – powiedział w nagraniu prezydent Andrzej Duda, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Mosbacher: Modlę się o powrót do zdrowia prezydenta Dudy

„Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia prezydenta Andrzeja Dudy, życzę dużo siły” – napisała w sobotę na Twitterze ambasador USA w Polsce...

zobacz więcej

– W wyniku przeprowadzonego testu wiem, że jestem chory na koronawirusa, nie odczuwałem i nie odczuwam żadnych symptomów, zwłaszcza tych najbardziej typowych, jak zanik smaku, zanik węchu; niczego takie nie miałem i nie mam – powiedział Andrzej Duda w nagraniu zamieszczonym na Twitterze.

– Czuję się dobrze i najbliższe dni, kiedy będę w samoizolacji, razem z żoną zresztą, będę oczywiście pracował zdalnie. Nie ma z tym żadnego problemu, jestem w pełni sił; mam nadzieję, że tak pozostanie – dodał.

Przeprosił tych wszystkich, którzy są narażeni na procedury kwarantanny w związku z tym, że spotykali się z nim w ostatnich dniach. – Gdybym odczuwał jakiekolwiek symptomy koronawirusa, proszę mi wierzyć, wszystkie spotkania byłyby odwołane – powiedział prezydent.

źródło:
Zobacz więcej