RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Mosbacher: Modlę się o powrót do zdrowia prezydenta Dudy

Georgette Mosbacher zwróciła się w poście na Twitterze do Dudy, który jest zakażony koronawirusem (fot. PAP/Andrzej Lange)

„Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia prezydenta Andrzeja Dudy, życzę dużo siły” – napisała w sobotę na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher zwracając się do Dudy, który jest zakażony koronawirusem.

Prezydent Andrzej Duda wykonał test na koronawirusa. Jest wynik

Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Razem z żoną udał się na samoizolację.

zobacz więcej

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski poinformował w sobotę rano, że prezydent Duda miał test na koronawirusa i wynik jest pozytywny.

Na Twitterze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przekazała amabasador USA w Polsce.

Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski poinformował w radiowej „Trójce”, że prezydent Duda w piątek późnym wieczorem otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i przebywa teraz w domowej izolacji.

Szczerski dodał, że prezydent czuje się dobrze, nie miał objawów zakażenia i wszystko na razie przebiega bardzo łagodnie.

W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u prezydenta Dudy na kwarantannę udał się jego rzecznik Błażej Spychalski.

źródło:
Zobacz więcej