RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tajemnicza śmierć 27-latka. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc [WIDEO]

Policjanci z Olsztyna opublikowali nagranie z nocy, w której doszło do ataku na 27-letniego mieszkańca miasta. Sprawą zajmuje się prokuratura. Mężczyzna został kilkukrotnie ugodzony nożem, a po kilku dniach zmarł w szpitalu. Śledczy dotarli do nagrań z kamer monitoringu, które zarejestrowały dwie osoby przebywające w pobliżu miejsca zbrodni. Świadkowie rozpoznający parę proszeni są o kontakt z policją.

Szczegóły mordu po weselu. Matka panny młodej zasztyletowała męża

Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tragedii, do której doszło w niedzielę nad ranem po weselu w Zabrzu. 58-letniej kobiecie, która po powrocie z...

zobacz więcej

Do makabrycznego ataku doszło na ul. Krasickiego w Olsztynie w nocy z 17 na 18 października, około godz. 2 nad ranem.

„W nieustalonych okolicznościach doszło wówczas do uszkodzenia ciała 27-latka. Niestety mężczyzna po kilku dniach w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu” – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Sprawę prowadzi wydział do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, w śledztwo włączona jest także Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe.

Jak opisuje „Super Express”, przytaczając relację krewnych ofiary, 27-latek został kilkukrotnie ugodzony nożem. Mimo starań lekarzy nie udało się uratować jego życia.

Policjanci prowadzący sprawę dotarli do nagrań z monitoringu, które zarejestrowały dwie osoby przebywające w czasie zdarzenia w jego w pobliżu. Liczą na to, że mogą one posiadać istotną wiedzę na temat okoliczności tragedii.

Świadkowie, którzy rozpoznają osoby na nagraniu lub posiadają informacje, które mogą rzucić nowe światło na sprawę, proszeni są o kontakt z olsztyńską policją pod numerem telefonu: 505 034 223 lub (47) 73 134 24.

źródło:
Zobacz więcej