RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Niewiarygodne okrucieństwo. Poszukiwany właściciel zakopanego żywcem psa

Pies wycieńczony, z licznymi obrażeniami, trafił pod opiekę weterynarza (fot. Policja)

Policja poszukuje właściciela znalezionego w Lublinie psa. Żywe zwierzę było zakopane w ziemi, wystawał mu tylko fragment pyska. Pies wycieńczony, z licznymi obrażeniami, trafił pod opiekę weterynarza – poinformowała policja.

Policyjne małżeństwo pomogło uratować życie mężczyźnie

Policjantka ze Słubic (Lubuskie) wraz z mężem policjantem uratowali mężczyznę, który stracił przytomność. Walka o jego życie trwała blisko dwie...

zobacz więcej

Psiak został znaleziony w piątek rano. – Pod wiaduktem przy ulicy Grygowej pracownica pobliskiej firmy usłyszała skomlenie. Gdy podeszła bliżej, zauważyła wystający spod ziemi fragment pyska. Od razu wspólnie z innymi pracownikami odkopali zwierzę – poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

Okazało się, że pies jest skrajnie wycieńczony i ma liczne obrażenia. – Od razu został przekazany pod opiekę weterynarza – zaznaczył Gołębiowski.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności całego zdarzenia. Apelują do osób, które rozpoznają czworonoga (zdjęcie psa opublikowano na stronie internetowej lubelskiej policji) i mogą mieć wiedzę na temat właściciela, o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B, tel. 47 811 47 80.

Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat więzienia.

źródło:

Zobacz więcej