RAPORT

Pogarda

Aresztowano pedofila. Zarzut – 160 gwałtów i napaści seksualnych

Przez ok. 10 lat miał gwałcić swoją własną córkę (fot. Marco Cantile/LightRocket via Getty Images)
Przez ok. 10 lat miał gwałcić swoją własną córkę (fot. Marco Cantile/LightRocket via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

52–letni Włoch został aresztowany 16 października we wschodniej Francji na podstawie europejskiego nakazu aresztowania (ENA) wydanego przez Niemcy. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie 160 gwałtów i napaści seksualnych na nieletnich – przekazała w piątek francuska policja.

Ksiądz usiłował powstrzymać rabunek, został zastrzelony

Ksiądz Jose Manuel de Jesus Ferreira zapłacił najwyższą cenę za chęć niesienia pomocy innym. Duchowny zginął, gdy ruszył na pomoc rabowanej...

zobacz więcej

Mężczyzna, zatrzymany w zeszły piątek w Rumersheim–Le–Haut niedaleko Strasburga, jest podejrzany o zgwałcenie i wykorzystywanie seksualne dzieci swoich towarzyszek życiowych w latach 2000–2014.

W Niemczech wszczęto przeciwko niemu 122 śledztwa w sprawie 160 aktów gwałtu i napaści seksualnych na nieletnich – poinformowała francuska Krajowa Brygada ds. Poszukiwania Zbiegów (BNRF). Jak dodano, mężczyzna niedawno uciekł z Niemiec i osiedlił się w przygranicznym regionie Alzacji, na wschodzie Francji.

7 października BNRF została zaalarmowana przez swoich niemieckich odpowiedników o tym, że podejrzany przebywa we Francji. 10 października przekazano informację o jego lokalizacji Francuzom; śledztwo powierzono policji kryminalnej w Strasburgu.

16 października Brygada Dochodzeniowo–Interwencyjna w Strasburgu (BRI) aresztowała podejrzanego w domu jednej z jego partnerek. Do czasu przekazania niemieckim władzom zatrzymany przebywał w więzieniu w Colmar.

Według informacji, którymi dysponuje BNRF, Cosimo Chionna od listopada 2000 r. przez ok. 10 lat miał gwałcić swoją własną córkę. W tym samym czasie miał dopuszczać się tych samych przestępstw wobec nieletnich córek swojej innej partnerki. „Działał w różnych kręgach rodzinnych" – przekazało BNRF.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej