RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nielegalna kastracja. Policja zatrzymała domniemanego kanibala

53-letni Bob Lee Allen i 42-letni Thomas Gates zostali aresztowani (fot. Le Flore County Sheriff's Office)

Funkcjonariusze biura szeryfa w amerykańskim stanie Oklahoma zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wykonanie nielegalnego zabiegu kastracji na 28-latku, który zgłosił się do nich po pomoc. Jeden z nich miał powiedzieć, że chce zjeść jądra pacjenta.

Syn kradł, a 84-letnia matka stała na czatach

84-letnia matka pomagała swemu synowi w kradzieżach samochodów. Stała na czatach, ostrzegała syna. Policjanci udowodnili im pięć kradzieży aut o...

zobacz więcej

Do osobliwej sytuacji doszło w odludnym domu w hrabstwie Le Flore. 53-letni Bob Lee Allen i 42-letni Thomas Gates zostali oskarżeni o wykastrowanie 28-letniego mężczyzny z Virginii. Co ciekawe, ofiara zabiegu sama się do nich zgłosiła na zabieg – informuje dziennik „The Oklahoman”, cytując śledczych.

Ofiara zeznała policji, że przeszła dwugodzinną operację w poniedziałek i wykonujący ją Allen miał mówić ze śmiechem, że jest kanibalem i zje jego jądra.

Z zeznań ofiary wynika, że skontaktował się z Allenem i Gatesem poprzez ich stronę internetową, na której podejrzani chwalili się 15-letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu operacji zmiany płci.

Dodał, że Allen powiedział mu, iż w kolejce na zabieg u niego czekało już sześciu kolejnych klientów i że trzyma części ciał poprzednich pacjentów w lodówce.

Matka wrzuciła noworodka do kanału irygacyjnego. Została aresztowana

Policja z japońskiego miasta Okayama aresztowała 35-letnią kobietę pod zarzutem dzieciobójstwa. Jest podejrzana o wrzucenie córki do kanału...

zobacz więcej

Gazeta podała, że dzień po kastracji Allen zabrał 28-latka do szpitala, gdyż ten mocno krwawił. Podczas jazdy „chirurg” miał zagrozić mężczyźnie, jeżeli zemdleje, zostanie wyrzucony na wysypisko śmieci. W szpitalu ofiara wyznała prawdziwym lekarzom, że mężczyzna, który go przywiózł „chciał, żeby uczestniczył w kanibalizmie”. Personel medyczny zaalarmował policję.

Funkcjonariusze przeszukali dom Allena i w lodówce znaleźli „coś przypominającego jądra”.

Allen i Gates zostali oskarżeni o przeprowadzenie nielegalnej operacji, zmowę, okaleczenie oraz napaść z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Obydwaj trafili do aresztu. Sąd wyznaczył każdemu kaucję w wysokości 295 tys. dolarów.

– Jeszcze nigdy w tej części kraju nie miała miejsca podobna historia – przyznał szeryf hrabstwa Le Flore Rodney Derryberry. – Pojawiło się dużo plotek w tej sprawie, ale zapewniam, że nie ma zagrożenia dla społeczności – podkreślił.

źródło:
Zobacz więcej