RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Szczegóły mordu po weselu. Matka panny młodej zasztyletowała męża

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu nowożeńców (fot. Shutterstock/wavebreakmedia; zdjęcie ilustracyjne)

Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tragedii, do której doszło w niedzielę nad ranem po weselu w Zabrzu. 58-letniej kobiecie, która po powrocie z wesela pokłóciła się z mężem i zabiła go nożem, grozi nawet dożywocie. Okazuje się, że aresztowana Ewelina Ł. to matka panny młodej.

Mord po weselu w Markach. Świadkowa zabiła, nowożeńcy zatrzymani – „umyli ciało denata”

Na jaw wyszły drastyczne szczegóły mordu w podwarszawskich Markach. Okazuje się, że do zbrodni doszło po weselnych poprawinach. Ofiara to świadek...

zobacz więcej

„Super Express” informuje, że to właśnie matka zrujnowała najpiękniejszy dzień w życiu nowożeńców.

Głośna scysja rozpoczęła się jeszcze w trakcie przyjęcia, w efekcie czego obrażony Robert Ł. wrócił do domu. Gdy z wesela wróciła także jego małżonka, ponownie wszczęła awanturę.

„Zbudziła go i zaczęła robić mu wyrzuty. Kłótnia przybierała na sile. Mężczyzna zezłoszczony, że go zbudziła, rozbił stół. Kobieta pochwyciła drewnianą stołową nogę i atakowała. Wreszcie doszło do tragedii. Ewelina chwyciła nóż i zadawała ciosy Robertowi” – opisuje gazeta.

Jeden z ciosów trafił mężczyznę w klatkę piersiową, a ostrze przebiło płuco i serce. Raniony mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł po operacji.

Ewelina Ł. została zatrzymana, miała dwa promile alkoholu w organizmie. Prokurator postawił jej zarzuty zbrodni zabójstwa. Sąd zdecydował, że trafi na trzy miesiące do aresztu.

źródło:
Zobacz więcej