RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Premier do marszałka Senatu: Apeluję do pana w duchu odpowiedzialności za kraj [WIDEO]

Premier apeluje do marszałka Sejmu (fot. PAP/Radek Pietruszka, Piotr Nowak)

„Dziś wszyscy musimy zjednoczyć się, by wygrać z koronawirusem. Solidarność to nasza największa broń w tej walce” – napisał premier Mateusz Morawiecki i zaapelował do marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, by pomógł w uchwaleniu ważnej ustawy.

Wójcik przyznaje: Straciliśmy dzień w walce o życie Polaków

Opozycja odrzuciła propozycję PiS, by już we wtorek zająć się procedowaniem tzw. ustawy covidowej. Chodziło m.in. o podniesienie wynagrodzeń dla...

zobacz więcej

„Dziś wszyscy musimy zjednoczyć się, by wygrać z koronawirusem. Solidarność to nasza największa broń w tej walce. Dlatego przypominam członkom opozycji i tym, którzy nie zawsze zgadzają się z naszymi decyzjami - zgoda buduje! Bo kiedy jesteśmy razem - zdołamy stawić czoła największym wyzwaniom!

W duchu odpowiedzialności za kraj apeluję do Pana Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Grodzkiego, by jak najszybciej pomógł nam w uchwaleniu tej bardzo potrzebnej dla walki z COVID-19 ustawy.

Walka z wirusem to nie sprawa lewicy, prawicy, koalicji czy opozycji! To sprawa wszystkich Polaków i kluczowa kwestia dla przyszłości Polski” – zaapelował premier na Facebooku. Dodał, że jest gotowy spotkać się i wytłumaczyć marszałkowi wagę rozwiązań, które mają pomóc medykom i służbom w realizacji ich zadań. – Postawmy na solidarność – zaapelował premier.

źródło:
Zobacz więcej