RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Nie żyje były reprezentant Polski w siatkówce. Miał koronawirusa

Siatkarz zmarł w poniedziałek (fot. arch.PAP/Jerzy Undro)

W wieku 48 lat zmarł były siatkarz reprezentacji Polski Rafał Dymowski – poinformowały Polski Związek Piłki Siatkowej i jego były klub Stal Nysa. Jak przekazał syn zawodnika, przyczyną zgonu był koronawirus.

Rywal Lewandowskiego ma koronawirusa

Z ustaleń niemieckich dziennikarzy wynika, że jeden z dwóch piłkarzy Hoffenheim zakażonych koronawirusem to Andrej Kramarić, który walczy z...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Dymowski był zawodnikiem Stali Nysa w latach 1996-2003 oraz w sezonie 2004/05. Grał także w AZS Częstochowa oraz reprezentował Polskę występując w drużynie narodowej.

„Rodzina Polskiej Siatkówki przyjęła z wielkim żalem wiadomość o śmierci byłego reprezentanta Polski Rafała Dymowskiego” – napisał na swojej stronie internetowej PZPS.

„Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas były wieloletni reprezentant naszego Klubu oraz reprezentacji Polski - Rafał Dymowski. Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze kondolencje" – poinformował nyski klub.


Według jego syna Pawła, były sportowiec zmarł w poniedziałek rano. „Niestety – przegrał ciężką walkę z covidem” – przekazał syn siatkarza. W poniedziałek badania laboratoryjne potwierdziły 7482 nowych zakażeń koronawirusem. Resort zdrowia poinformował, że zmarło 41 chorych.

źródło:

Zobacz więcej