RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Nie ma wroga na prawicy”. Umizgi posła Solidarnej Polski do Konfederacji

Wpis spotkał się z krytyką części internautów (fot. arch. PAP/Rafał Guz)

„Uważam, że nie ma wroga na prawicy – wrogami są postkomuniści i ci, co służą obcym. Dlatego przeczytałem wywiady z posłami Konfederacji” – napisał na Twitterze poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski. Mimo różnic nie odmawia im konsekwencji. Wpis spotkał się z krytyką części internautów. „Konfederatom nie można odmówić tego, że są szkodnikami. Kropka” – czytamy w jednym z komentarzy.

Wiceminister: PO się dogadywała, my odzyskujemy od Gazpromu miliardy

Prezes UOKiK nałożył na Gazprom ponad 29 mld zł kary. – Ta decyzja wpisuje się w stanowcze działania Polski podejmowane już od pięciu lat – mówi...

zobacz więcej

„Uważam,że nie ma wroga na prawicy – wrogami są postkomuniści i ci, co służą obcym. Dlatego przeczytałem wywiady z posłami Konfederacji” – napisał Kowalski.

„Są różnice, często bardzo duże (geopolityka, strategia). Ale nie można odmówić Konfederatom najważniejszego: mają swoją wizję i są konsekwentni” – dodał.

Do wpisu załączył okładkę książki „Polska według konfederatów”, zawierającą zapis rozmów z posłami ugrupowania.

„W imieniu kolegów dziękuję. Polecamy się” – odpisał mu poseł Konfederacji Artur Dziambor.

Pojawiły się też inne komentarze. „Konfederatom nie można odmówić tego, że są szkodnikami. Kropka” – napisała internautka Edyta Kazikowska. „Zaczynają się podchody” – czytamy w innym komentarzu.

źródło:
Zobacz więcej