RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rywal Lewandowskiego ma koronawirusa

Wg mediów jeden z dwóch piłkarzy Hoffenheim zakażonych koronawirusem to Andrej Kramarić (fot. Simon Hofmann/Bundesliga/Bundesliga Collection via Getty Images)
Wg mediów jeden z dwóch piłkarzy Hoffenheim zakażonych koronawirusem to Andrej Kramarić (fot. Simon Hofmann/Bundesliga/Bundesliga Collection via Getty Images)

Z ustaleń niemieckich dziennikarzy wynika, że jeden z dwóch piłkarzy Hoffenheim zakażonych koronawirusem to Andrej Kramarić, który walczy z Robertem Lewandowskim o pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi.

Cristiano Ronaldo odebrał wynik testu na koronawirusa

Gwiazdor reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo miał pozytywny wynik badania na koronawirusa – poinformowała jego ojczysta federacja piłkarska...

zobacz więcej

Wczoraj klub poinformował o dwóch pozytywnych wynikach testów. Nazwisk zakażonych jednak nie wymieniono. Podano, że obaj zawodnicy, którzy wrócili ze zgrupowań reprezentacji narodowych, są odizolowani i przechodzą infekcję bezobjawowo.

Zdaniem niemieckich mediów chodzi o Kasima Nuhu i Andreja Kramaricia, który walczy z Robertem Lewandowskim o pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi.

Chorwat do tej pory strzelił sześć goli. Polak jednego mniej, ale już w sobotę będzie mógł nadrobić stratę, bo jego Bayern Monachium zmierzy się z 10. w tabeli Arminią Bielefeld.

Kramarić i Nuhu nie zagrają w najbliższych spotkaniach TSG Hoffenheim. Testy na obecność koronawirusa przeprowadzono przed meczem z Borussią Dortmund.

Badania przeprowadzone u innych piłkarzy Hoffenheim dały wyniki negatywne.źródło:
Zobacz więcej