RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Mel Gibson zapracowany. Zagra m.in. główną rolę w filmie twórcy „Adrenaliny”

W jednej z głównych ról zobaczymy Mela Gibsona (fot. Getty Images/Jason LaVeris/FilmMagic)
W jednej z głównych ról zobaczymy Mela Gibsona (fot. Getty Images/Jason LaVeris/FilmMagic)

Mark Neveldine, współtwórca wybuchowej „Adrenaliny” z 2006 roku, przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu. Będzie to sensacyjny thriller zatytułowany „Panama”. W jednej z głównych ról zobaczymy w nim Mela Gibsona. Ma partnerować gwieździe serialu „Yellowstone”, Cole'owi Hauserowi.

Córka Bruce'a Lee wciąż ma żal do Tarantino

Wyreżyserowany przez Quentina Tarantino film „Pewnego razu... w Hollywood” oprócz zachwytów wzbudził też kontrowersje. Powodem jednej z...

zobacz więcej

Jak informuje portal „The Hollywood Reporter”, zdjęcia do filmu „Panama” mają rozpocząć się w Portoryko jeszcze w grudniu tego roku. Scenariusz filmu napisali Daniel Adams i William R. Barber. Jego bohaterem będzie były komandos James Becker (Hauser), który wyrusza do Panamy z misją sfinalizowania transakcji sprzedaży broni.

To zadanie zbiegnie się w czasie z amerykańską inwazją na Panamę, do której doszło w grudniu 1989 roku. Mel Gibson wcieli się w rolę byłego dowódcy głównego bohatera, który powierza mu tę misję. Film został oparty na prawdziwej historii. Mel Gibson i Cole Hauser pracowali już razem przy produkowanym przez Gibsona filmie „Paparazzi” z 2004 roku.

Również w Portoryko realizowane będą zdjęcia do kolejnego filmu z udziałem Mela Gibsona. To sensacyjny thriller „Leo from Toledo”. Według wcześniejszych informacji, jego reżyserią miał zająć się Joe Carnahan, jednak portal „The Hollywood Reporter” podaje, że zrealizują go bracia Eshom i Ian Nelmsowie, twórcy innego filmu z Gibsonem czekającego na premierę: „Fatman”, w którym aktor wcieli się w postać świętego Mikołaja.

Nie żyje gwiazda filmu o przygodach Jamesa Bonda

W wieku 76 lat zmarła Margaret Nolan, artystka, którą można było zobaczyć w sekwencji otwierającej film „Goldfinger” z filmowej serii o przygodach...

zobacz więcej

Nie są to wszystkie projekty, z którymi związany jest Mel Gibson. Popularnego aktora zobaczymy też w thrillerze science-fiction „Boss Level”, którego zwiastun opublikowano kilka dni temu. Jego akcja rozgrywać się będzie jednego dnia, a film opowie o policjancie, który utknął w pętli czasowej, dokładnie w dniu swojej śmierci. W rolach głównych wystąpili Frank Grillo, Naomi Watts, Michelle Yeoh i Annabelle Wallis.

Listę nowych projektów Mela Gibsona uzupełnia ekranizacja książki „Last Looks”. Howarda Michaela Goulda. Jej bohaterem będzie pohańbiony były policjant, który odcina się od świata w leśnej samotni.

Zmienia się to, gdy zostaje zatrudniony do pomocy w śledztwie dotyczącym morderstwa. Obok Gibsona w „Last Looks” wystąpią m.in. Charlie Hunnam, Morena Baccarin, Clancy Brown, Rupert Friend i Dominic Monaghan.

źródło:

Zobacz więcej