Polska prowadzi z Bośnią i Hercegowiną 3:0

Piłkarz reprezentacji Polski Robert Lewandowski (C) strzela bramkę podczas meczu grupy A1 Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną (fot. PAP/Maciej Kulczyński)

Polska prowadzi do przerwy z Bośnią i Hercegowiną 3:0 w meczu piłkarskiej Ligi Narodów we Wrocławiu. Bramki zdobyli: dwie kapitan Robert Lewandowski i jedną Karol Linetty. Goście od 15. minuty grają w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Anela Ahmedhodzica.

Liga Narodów. Biało-Czerwoni dzielnie walczyli z Włochami. Zyskali punkt

Reprezentacja Polski zremisowała z Włochami 0:0 w Gdańsku. W trzecim meczu Ligi Narodów do składu Biało-Czerwonych wrócił Robert Lewandowski, a...

Piłkarska reprezentacja Polski gra we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną w meczu 4. kolejki grupy „1” najwyższego poziomu Ligi Narodów.

Po trzech seriach gier Biało-Czerwoni z dorobkiem 4 punktów zajmują 3. miejsce. Bośnia i Hercegowina zgromadziła do tej pory o dwa punkty mniej i jest czwarta.

Podopieczni selekcjonera Dušana Bajevicia przed sześcioma dniami odpadli w półfinale baraży o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy, przegrywając po rzutach karnych z Irlandią Północną. Sam szkoleniowiec podał się do dymisji po porażce.