RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Zdejmujemy kagańce”. Mężczyzna nawoływał w szkole do zdjęcia maseczek

– Takich jak ja będzie więcej. Już jest nas dużo. Jest nas coraz więcej, nie damy się temu systemowi, nie damy się tej k***a władzy (…) Zdejmujemy kagańce, dzieci. To jest bezprawne – krzyczy mężczyzna do dzieci idących szkolnym korytarzem. Nagranie pojawiło się na Twitterze.

Nie wierzą w pandemię. Apel premiera do koronasceptyków

Apeluję do osób, które zaprzeczają istnieniu COVID-19, żeby tego nie czyniły; walka z tą choroba jest o tyle skuteczniejsza, o ile wszyscy bez...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce na korytarzu w jednej ze szkół. Na nagraniu słychać, jak mężczyzna filmujący całe zajście, krzyczy w kierunku idących w maseczkach dzieci i nauczycieli, że koronawirusa nie ma.

– Tato, przestań – mówi wyraźnie wystraszona córka do ojca.

– Nie przestanę, nie przestanę (…) dlaczego tak jest? Takich jak ja będzie więcej. Już jest nas dużo. Jest nas coraz więcej, nie damy się temu systemowi, nie damy się tej k***a władzy (…) Oliwia, nie będziesz chodzić w kagańcu, ja na to nie pozwolę – krzyczy mężczyzna, który zaczyna krążyć po szkolnym korytarzu.

– Zdejmujemy kagańce, dzieci. To jest bezprawne – słyszymy dalej. Mężczyzna nic nie robi sobie z apeli nauczycielek, by przestał się zachowywać w ten sposób.

źródło:
Zobacz więcej