RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmiertelne potrącenie motocyklisty. Policja szuka sprawcy

W zderzeniu mógł brać udział pojazd koloru srebrnego lub szarego (fot. Shutterstock/Photographee.eu)

Ratownikom nie udało się uratować 51-latka, który w czwartek ok. godz. 17 na drodze wojewódzkiej nr 899 w Cybulicach Małych (pow. nowodworski) został potrącony przez nieznany pojazd – powiedziała st. asp. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji. Policja apeluje do kierowców o pomoc.

Przebił barierki i wjechał na szkolne boisko. Uciekiniera szuka policja

W czwartek po południu w miejscowości Wilanowo (Pomorskie) kierowca samochodu osobowego, po staranowaniu przydrożnej barierki, wjechał na szkolne...

zobacz więcej

Z informacji st. asp. Joanny Wielochy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wynika, że w zdarzeniu brał udział motocyklista, który poruszał się motocyklem romet. 51-latek najprawdopodobniej został potrącony przez kierowcę innego pojazdu.

Policja informuje, że tuż po wypadku na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Służby medyczne prowadziły reanimację motocyklisty, niestety nie powiodła się. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jak wstępnie ustalono, był to 51-letni mieszkaniec gminy Czosnów – poinformowała st. asp. Joanna Wielocha.

Wielocha dodała, że po wypadku droga wojewódzka nr 899 jest zablokowana. Nieprzejezdne było również skrzyżowanie tej drogi z drogą wojewódzką nr 575, gdzie lądował śmigłowiec.

Policja apeluje do osób, które ok. godz. 17 poruszały się dw 899 i posiadały wideorejestrator, który mógł nagrać samochody jadące w kierunku miejscowości Grochala.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że w zderzeniu mógł brać udział pojazd koloru srebrnego lub szarego.

źródło:

Zobacz więcej