RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

W serialu na podstawie „Władcy pierścieni” znajdą się sceny seksu?

Produkcja ma kosztować miliard dolarów, będzie to najdroższy serial w historii (fot. New Line/WireImage)

Nie było ich w oryginalnych dziełach J.R.R. Tolkiena, nie było ich w sześciu filmach nakręconych na podstawie tych dzieł. Ale niewykluczone, że sceny seksu pojawią się w powstającym serialu zainspirowanym „Władcą pierścieni”. Świadczyć może o tym to, że do ekipy realizującej ten serial dołączyła właśnie specjalistka od scen intymnych.

Twórcy „Gry o tron” tłumaczą, czemu w serialu nie ma jednej ważnej postaci z książki

Wśród wielu postaci, jakie bezpośrednio z kart powieści „Pieśni lodu i ognia” trafiły na serialowy ekran w hitowej produkcji stacji HBO „Gra o...

zobacz więcej

Jak podaje serwis „TheOneRing.net”, zatrudnienie w powstającym w Nowej Zelandii serialu „The Lord of the Rings” znalazła Jennifer Ward-Lealand. To tzw. koordynatorka ds. intymności. Takie osoby zatrudnia się do pomocy aktorom, by ci czuli się komfortowo w trakcie kręcenia scen seksu.

To nie wszystko. Pojawiły się też ogłoszenia castingowe, które mogą dotyczyć tego serialu. Poszukiwani są aktorzy, którzy nie mają problemu z nagością.

Informacja na temat scen nagości i seksu w serialowym „Władcy pierścieni” nie została oficjalnie potwierdzona. Faktem jest, że Amazon Studios zatrudniło Ward-Lealand, a jedynym serialem kręconym przez Amazon w Nowej Zelandii jest właśnie „The Lord of the Rings”. Skala tej produkcji jest tak duża, że pracuje przy niej ponad 80 proc. miejscowych specjalistów z różnych dziedzin branży filmowej.

Bella z filmu „Zmierzch” sprzedaje dom. Cena robi wrażenie

Kristen Stewart, Bella z filmu „Zmierzch” zamierza sprzedać swój dom w Malibu nad wybrzeżem. Aktorka kupiła go za 4,8 mln dolarów w 2011 roku....

zobacz więcej

Tymczasem na oficjalnej stronie Jennifer Ward-Lealand można znaleźć jedynie zapis o tym, że wśród jej nadchodzących projektów jest „niezatytułowany projekt Amazonu” (Untitled Amazon Project). Skrót UAP to roboczy „tytuł” serialu „The Lord of the Rings”.

Serial „The Lord of the Rings” to na razie jedna wielka niewiadoma, co do której pewna jest tylko oficjalnie zaprezentowana obsada. Nie wiadomo, czego dotyczyć będzie fabuła i kiedy będzie się rozgrywać. Na pewno będzie to szeroko pojęte „setki lat przed wydarzeniami znanymi z trylogii Petera Jacksona”.

Pewne jest też, że szykuje się produkcja na ogromną skalę. „Może tylko filmy Marvela będą mogły się równać z tym serialem pod względem skali przedsięwzięcia” – mówiła wcześniej Morfydd Clark, wcielająca się w postać młodej Galadrieli.

Pięciosezonowa produkcja ma kosztować miliard dolarów, tym samym będzie to najdroższy serial w historii.

źródło:

Zobacz więcej