SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Dziewczynka zginęła w nagrzanym aucie. Ojciec odmówił zbicia szyby

Według policji dziewczynka spędziła w nagrzanym samochodzie ponad godzinę (fot. Shutterstock/chalermphon_tiam)
Według policji dziewczynka spędziła w nagrzanym samochodzie ponad godzinę (fot. Shutterstock/chalermphon_tiam)

27-letni Sidney Deal z Las Vegas został aresztowany, gdy nie pozwolił policjantom wybić szyby w swoim nagrzanym samochodzie, żeby ratować jednoroczną córeczkę. Dziewczynka nie przeżyła.

Zostawili psa w nagrzanym aucie. Szybko nadeszła pomoc 

Policjanci ze Świnoujścia uratowali psa, którego właściciele pozostawili w nagrzanym samochodzie. Według informacji naszego czytelnika, zwierzę...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu. Jak wynika z policyjnego raportu, jednoroczna dziewczynka została uwięziona w nagrzanym samochodzie. Jeden z funkcjonariuszy zaproponował jej ojcu, że wybiją szybę, wezwą pomoc drogową lub ślusarza, ale ten odmówił. Mężczyzna twierdził, że w pojeździe była włączona klimatyzacja. Nie chciał pozwolić sobie na uszkodzenie samochodu, ponieważ – jak twierdził – nie miał wystarczająco dużo pieniędzy na jego naprawę.

Brat 27-latka powiedział policjantom, że z początku owinął koszulę wokół nadgarstków i też zaproponował, że wybije szybę. Sidney Deal powiedział mu jednak, żeby zamiast tego zadzwonił do ich matki, aby jej firma ubezpieczeniowa przysłała ślusarza.

Według policyjnego raportu ojciec dziewczynki pokłócił się też tego dnia ze swoją partnerką. Potem poprosił ją, aby zadzwoniła do firmy ubezpieczeniowej, gdyż przez przypadek zostawił kluczyki w samochodzie, w którym została uwięziona jego córka. W pewnym momencie kazał się jej jednak rozłączyć, ponieważ nie zgadzał się na cenę za lawetę.

Przybyli na miejsce policjanci ostatecznie postanowili wybić szybę w pojeździe 27-latka. Niestety dziewczynki nie udało się już uratować. Według policji spędziła w nagrzanym pojeździe ponad godzinę.

źródło:
Zobacz więcej