RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rusza proces między Angeliną Jolie a Bradem Pittem

Angelina Jolie i Brad Pitt (fot. Jason LaVeris/FilmMagic/Gettimages)

Wstrzymana z powodu pandemii sprawa między parą celebrytów o prawo do opieki nad dziećmi, dziś ma rozpocząć się ponownie. Brad Pitt wnosi o to, aby mógł spędzać tyle samo czasu z dziećmi, ile spędza jego eksmałżonka. Nieznane jest natomiast stanowisko w tej kwestii aktorki. Wiele jednak wskazuje na to, że uzyskanie polubownego rozwiązania nie będzie proste.

Gucci sprzedaje sukienkę dla mężczyzn, a internauci kpią na potęgę

Legendarny włoski dom mody włączył do swojej oferty sukienkę dla mężczyzn inspirowaną popularnym w latach 90. stylem grunge. Kontrowersje wzbudza...

zobacz więcej

Amerykańskie media donoszą, że Brad Pitt nie chciał, aby kwestia podziału opieki nad dziećmi była ustanawiana sądownie. Jednak brak porozumienia między nim a Angeliną Jolie niejako wymusił ten scenariusz. Dziś ma dojść do pierwszej rozprawy. Pierwszej po przerwie wywołanej pandemią.

Aktor oczekuje, że zostanie potraktowany jako pełnoprawny rodzic, a czas sprawowania opieki nad dziećmi zostanie podzielony po połowie. Dotychczasowy brak porozumienia między nim a Angeliną, nie pozwala mieć jednak wielkich nadziei, że tym razem się uda. Zwłaszcza że do porozumienia między nimi w kwestii sprawowania opieki miało już dojść w listopadzie 2019 roku, ale ostatecznie nie doszło.

Para walczy między sobą o opiekę nad 18-letnim Maddoxem, 16-letnim Paxem, 15-letnią Zaharą, 14-letnią Shiloh i 11-letnimi Vivienne i Knoxem. Pozew rozwodowy wniosła do sądu Angelina Jolie w 2016 roku.

źródło:

Zobacz więcej