RAPORT

Pogarda

Pies doprowadził policjantów do złodziei aut

Policyjny pies podjął trop przy porzuconym volkswagenie i doprowadził policję do domu podejrzanego 19-letniego mężczyzny (fot. Policja podkarpacka)
Policyjny pies podjął trop przy porzuconym volkswagenie i doprowadził policję do domu podejrzanego 19-letniego mężczyzny (fot. Policja podkarpacka)

Najnowsze

Popularne

Policyjny pies tropiący doprowadził policjantów z Dynowa (Podkarpackie) do dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież trzech samochodów z prywatnych posesji. Jeździli nimi po okolicy, a później je porzucali. Jedno auto rozbili, a dwa – uszkodzili.

56-latek połknął osę i zaczął się dusić. Uratowali go policjanci

Mieszkaniec Miejskiej Górki (Wielkopolskie) pijąc kompot do niedzielnego obiadu połknął prawdopodobnie osę. Mężczyzna miał problemy z oddychaniem,...

zobacz więcej

Jak poinformowała podkarpacka policja, funkcjonariusze z Dynowa wyjaśniali okoliczności kradzieży citroena z jednej posesji w powiecie rzeszowskim. Kilka dni później została zgłoszona kradzież audi A4 w innej miejscowości. W tym czasie został odnaleziony porzucony volkswagen, który – jak się okazało – także został skradziony z prywatnej posesji.

Okazało się, że właściciel volkswagena zorientował się, że został okradziony dopiero, gdy przyjechali do niego policjanci.

– Przypomniał sobie, że dzień wcześniej przyjechało do niego dwóch młodych mężczyzn białym audi A4, pożyczyć klucz do śrub. W tym czasie jeden z nich oglądał stojącego na posesji volkswagena. Pokrzywdzony znał z widzenia jednego z mężczyzn – podała na stronie podkarpacka policja.

Policyjny pies podjął trop przy porzuconym volkswagenie i doprowadził policję do domu podejrzanego 19-letniego mężczyzny. Niedługo później został zatrzymany jego rok młodszy kolega.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a policja odnalazła wszystkie skradzione auta.

Tragiczne domino. Półki zmiażdżyły pracownicę supermarketu [WIDEO]

Jedna osoba zginęła, a osiem zostało rannych – to efekt zawalenia się półek w supermarkecie w Brazylii. Załamujący się regał przewracał kolejne...

zobacz więcej

Według ustaleń policji pierwszym skradzionym autem, czyli citroenem, sprawcy jeżdżąc po okolicy doprowadzili do jego dachowania, po czym porzucili rozbite auto i uciekli. Dwa kolejne samochody uszkodzili i także porzucili.

– Kradzieże samochodów ułatwiła podejrzanym nieostrożność właścicieli. Auta stały na posesjach niezamknięte, z kluczykami w stacyjkach – przekazała policja.

Podejrzani w czasie przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów i usłyszeli trzy zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej