RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Uzdrowiska w czerwonej strefie czynne

Czynne jest również Uzdrowisko Szczawnica, w którym obecnie trwa rozpoczęty w ubiegłym tygodniu turnus (fot. Florian Gaertner/Photothek via Getty Images)
Czynne jest również Uzdrowisko Szczawnica, w którym obecnie trwa rozpoczęty w ubiegłym tygodniu turnus (fot. Florian Gaertner/Photothek via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Od soboty czerwoną strefą został objęty powiat nowotarski. Znajdujące się tam uzdrowiska prowadzą dotychczasową działalność z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Tatrzański Park Narodowy zmienia decyzję ws. noszenia maseczek

Od soboty powiat tatrzański będzie w czerwonej strefie, jednak na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego nie będzie obowiązku noszenia maseczek –...

zobacz więcej

Zarząd Uzdrowiska Rabka S.A. przekazał, że prowadzi działalność leczniczą pomimo ogłoszenia czerwonej strefy, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 sierpnia 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

„Przed przyjazdem na leczenie każdy pacjent ma wykonywany test według zaleceń NFZ i ZUS. Negatywny wynik testu jest warunkiem przyjęcia na leczenie. Część pacjentów dobrowolnie rezygnuje z leczenia” – przekazał zarząd Uzdrowiska Rabka S.A.

Czynne jest również Uzdrowisko Szczawnica, w którym obecnie trwa rozpoczęty w ubiegłym tygodniu turnus. W obu uzdrowiskach personel zachowuje wszystkie środki ostrożności, procedury oraz wytyczne mające zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej