RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Groźna kolizja w Suchedniowie. Wśród pasażerów kozy

Sprawczyni kolizji tłumaczyła funkcjonariuszom, że pomogła ojcu przewieźć kozy, które właśnie nabył (fot. KWP w Kielcach)

W Suchedniowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji trzech aut. Kierująca volkswagenem golfem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy dostawczego fiata, co spowodowało zderzenie samochodów. Dodatkowo volkswagen uderzył w toyotę stojącą przed znakiem „stop”. W zdarzeniu nie byłoby niczego szczególnego gdyby nie fakt, że pojazdem sprawczyni oprócz ludzi podróżowały dwie kozy.

Napadł na sklep spożywczy. Poszukuje go policja [WIDEO]

Policjanci poszukują mężczyzny, który w masce i z przedmiotem przypominającym broń wszedł późnym wieczorem do sklepu w Lublińcu (woj. śląskie)....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 18. w Suchedniowie. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech aut.

Kierująca volkswagenem 20-latka golfem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 60-letniemu kierowcy dostawczego fiata. Doszło do zderzenia aut. Dodatkowo volkswagen uderzył w toyotę stojącą przed znakiem „stop”.

Do szpitala trafiła 40-latka kierująca toyotą i kierowca fiata. Po opatrzeniu drobnych obrażeń oboje opuścili lecznicę.

Volkswagenem oprócz dwójki pasażerów na tylnej kanapie jechała koza. Po chwili wyszło na jaw, że w bagażniku auta znajduje się druga koza. Zwierzęta nie odniosły obrażeń. Trafiły pod opiekę właściciela, który także podróżował volkswagenem.

Sprawczyni kolizji tłumaczyła funkcjonariuszom, że pomogła ojcu przewieźć kozy, które właśnie nabył. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za swoje zachowanie musi liczyć się z karą grzywny.

(fot. KWP w Kielcach)

źródło:
Zobacz więcej