RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Miała 3,2 promila alkoholu w organizmie, gdy wiozła dzieci autem

Kobieta, jadąc samochodem z dwojgiem dzieci w wieku 2 i 9 lat, spowodowała kolizję (fot. Shutterstock/Orsan Elitok, zdjęcie ilustracyjne)

3,2 promila alkoholu stwierdzono w organizmie 32-letniej kobiety, która, jadąc samochodem z dwojgiem dzieci w wieku 2 i 9 lat, spowodowała kolizję i uciekła z miejsca zdarzenia – poinformowała asp. Karina Migalska-Cepa z biura prasowego jarocińskiej komendy policji.

Koszmarny wypadek. Kierowca i pasażerka osobówki nie mieli szans

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 21 w miejscowości Trzebielino (woj. pomorskie). Auto osobowe z nieznanych przyczyn zjechało na...

zobacz więcej

We wtorek po godz. 18 jarocińska policja otrzymała zgłoszenie, że na ul. Konopnickiej w wielkopolskim Kotlinie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem peugeota, którym kierowała kobieta.

– Po przybyciu na miejsce okazało się, że kierująca autem uderzyła w zaparkowaną na ulicy skodę, a następnie odjechała – powiedziała asp. Karina Migalska-Cepa.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania i zatrzymali samochód niedaleko od miejsca zdarzenia. Byli w nim 32-letnia kierująca i jej dwoje dzieci w wieku 2 i 9 lat.

– Badanie wykazało, że kobieta miała w organizmie 3,2 promila alkoholu – poinformowała asp. Karina Migalska-Cepa.

Kobietę przewieziono do policyjnej izby zatrzymań.

– Czynności z jej udziałem nadal trwają, ponieważ kobieta musiała wytrzeźwieć – poinformowała Migalska-Cepa.

źródło:

Zobacz więcej