RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Koszmarny wypadek. Kierowca i pasażerka osobówki nie mieli szans

Policja ustala przyczyny wypadku (fot. KPP Bytów)

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 21 w miejscowości Trzebielino (woj. pomorskie). Auto osobowe z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwległy pas i zderzyło z ciężarówką. Zginęły dwie osoby, a jedna została ranna.

Wypadek w Warszawie.  Zderzyły się dwa auta osobowe

W godzinach popołudniowych w Warszawie, w dzielnicy Żoliborz, miał miejsce wypadek samochodowy na ul. Filcowskiego. Zderzyły się dwa auta osobowe....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 6 rano. Policjanci ustalili, że kierujący nissanem jechał w kierunku miejscowości Zielin. Z niewyjaśnionych w chwili obecnej przyczyn mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarową scanią.

W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 67-letni kierowca oraz 40-letnia pasażerka osobówki. Do szpitala przewieziona została 65-letnia pasażerka nissana, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący scanią nie odniósł poważnych obrażeń. 55-latek był trzeźwy.

Policjanci ustalają okoliczności tragedii. Zabezpieczono ślady i wykonano oględziny miejsca wypadku. Pojazdy na polecenie prokuratora zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin. Przez kilka godzin droga była zablokowana, wyznaczono objazdy.źródło:
Zobacz więcej